fbpx

Rozpocznij karierę w EuropeGAS

Sukces w konstruowaniu, produkcji i sprzedaży nowoczesnych instalacji LPG i CNG do silników spalinowych nie byłby możliwy bez wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników. Dzięki zaangażowaniu, kreatywności i fachowej wiedzy zatrudnionych w EuropeGAS ludzi, firma może stale rozszerzać swoją działalność, wprowadzać na rynek nowe produkty oraz otwierać kolejne oddziały na całym świecie.

Aktualne oferty pracy

Dział Badawczo-Rozwojowy

W tej chwili nie prowadzimy naboru na żadne stanowisko w tym dziale.

Dział Handlowy

W tej chwili nie prowadzimy naboru na żadne stanowisko w tym dziale.

Dział Marketingu

W tej chwili nie prowadzimy naboru na żadne stanowisko w tym dziale.

Dział Wsparcia Technicznego i Szkoleń

W tej chwili nie prowadzimy naboru na żadne stanowisko w tym dziale.

Dział Logistyki

W tej chwili nie prowadzimy naboru na żadne stanowisko w tym dziale.

Dział Produkcji

W tej chwili nie prowadzimy naboru na żadne stanowisko w tym dziale.

Dział Jakości

W tej chwili nie prowadzimy naboru na żadne stanowisko w tym dziale.

Praca w EuropeGAS

Pracownicy EuropeGAS, to przede wszystkim zgrany zespół, w którego skład wchodzą ludzie z pasją, posiadający wiele pomysłów, konsekwentnie dążący do wyznaczonych celów.

Bardzo ważną rzeczą jest dobra atmosfera w pracy – w firmie panują otwartość i pozytywne relacje pomiędzy pracownikami, co przekłada się na doskonałą współpracę pomiędzy poszczególnymi działami. Strategią EuropeGAS w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi jest także stabilność zatrudnienia, aby dać pracownikowi bezpieczeństwo i perspektywę rozwoju zawodowego. Poza tym, w firmie funkcjonuje system premiowy, którego celem jest wynagradzanie za wysokie wyniki w pracy, zaangażowanie i pomysłowość pracownika.

Jeżeli nie znalazłeś interesujących Ciebie ofert pracy, a uważasz że swoją wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem możesz przyczynić się do rozwoju naszej firmy, prześlij swoje CV i List motywacyjny na adres: rekrutacja@europegas.pl

Rozwój zawodowy

W firmie EuropeGAS bardzo ważną częścią pracy jest zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń, a więc poszerzanie swoich horyzontów. Szkolenia wewnętrzne w ramach wymiany wiedzy w organizacji, czy też szkolenia zewnętrzne prowadzone przez najlepszych trenerów w kraju są jednym z kilku aspektów rozwoju zawodowego pracownika. Wszystkie osoby zatrudnione w EuropeGAS mogą realizować swoje aspiracje zawodowe także poprzez możliwość pionowego lub poziomego awansu w strukturze firmy, jak również indywidualnie opracowaną ścieżkę rozwoju kompetencji zawodowych i kariery. Jednym z kluczowych punktów strategii personalnej EuropeGAS jest świadomość, że każdy pracownik posiada określony potencjał który należy najpierw rozwinąć, a następnie jak najefektywniej wykorzystać dla dobra całej organizacji.

Praktyki i staże

 • Lubię rozwijać wiedzę i umiejętności, a na uczelni jestem aktywnym członkiem koła naukowego, więc uznałem że w EuropeGAS nabędę doświadczenia i dowiem się czegoś nowego. Nie zawiodłem się.

  Konrad
  Konrad Praktykant dział B+R
 • Korzyści, jakie odniosłam ze stażu mogłabym mnożyć w nieskończoność. Dzięki nawiązanym kontaktom nasza współpraca będzie się rozwijać i przynosić wymierne korzyści w przyszłości.

  Monika
  Monika Asystent ds. marketingu
 • O możliwości odbycia stażu w EuropeGAS dowiedziałam się na Uniwersytecie. Wybrałam tę firmę zgodnie z moimi zainteresowaniami i chęcią zdobycia doświadczenia z obszaru marketingu oraz HR.

  Angelika
  Angelika Asystent ds. marketingu
 • Otwartość pracowników EuropeGAS oraz ich przychylne nastawienie do rodzących się pomysłów pozwoliło mi na pełne zaangażowanie i dało możliwość wyjścia naprzeciw nowym zawodowym wyzwaniom.

  Monika
  Monika Office manager
Praktyki i staże

Praktyki i staże

Szukasz miejsca, które umożliwi Ci start zawodowy i zapewni rozwój Twoich kompetencji?
Chcesz nabyć konkretne umiejętności i poszerzyć warsztat doświadczeń? Zrób krok i zainwestuj w praktyki lub staż zawodowy! Zdobędziesz doświadczenie, zastosujesz nabytą wiedzę teoretyczną w praktyce oraz zapoznasz się z pracą w nowoczesnej firmie.

Oferta staży i praktyk skierowana jest do młodych osób, które poprzez ambitne podejście do nabywania nowego doświadczenia chcą postawić swoje pierwsze zawodowe kroki w dynamicznej i międzynarodowej firmie. Okres trwania praktyki bądź stażu to czas na poznanie pracy w profesjonalnej firmie, możliwość uczestnictwa w wielu interesujących projektach i przygotowania do przyszłej kariery zawodowej.

Dzięki indywidualnemu podejściu opiekuna praktyki/stażu będziesz mógł sprawdzić zdobyte w okresie nauki umiejętności i wiedzę teoretyczną.

Kogo poszukujemy?

Kogo poszukujemy?

Jeżeli jesteś uczniem lub absolwentem technikum o profilu elektronicznym, mechanicznym lub samochodowym, proponujemy Ci odbycie stażu/praktyk w Dziale Produkcji, Dziale Kontroli Jakości i Serwisu lub w "Autoserwis Księżyno".

Jeżeli jesteś studentem, lub absolwentem politechniki na kierunku elektronicznym lub mechanicznym, proponujemy Ci praktyki/staż w jednym z naszych działów badawczo – rozwojowych oraz Dziale Wsparcia Technicznego i Szkoleń.

Dla studentów i absolwentów studiów ekonomicznych, zarządzania lub humanistycznych mamy propozycję stażu i praktyk w działach: Marketingu, Handlu, Logistyki lub Księgowości.

Zapraszamy również osoby znające bardzo dobrze języki obce: angielski, rosyjski, lub hiszpański.

Jak zacząć?

Jak zacząć?

Osoby zainteresowane odbyciem stażu lub praktyki w EuropeGAS proszone są o przesłanie CV na e–mail: rekrutacja@europegas.pl

Nierzadko zdarza się, że zapraszamy kandydatów na krótką rozmowę kwalifikacyjną, aby wybrać na praktyki i staże te osoby, które mają według nas najlepsze kompetencje.

Niezbędna rzeczą są formalności w przypadku przyjęcia na praktyki lub staż. Pomiędzy uczelnią, bądź szkołą a EuropeGAS musi być podpisana odpowiednia umowa!

Co oferujemy?

Co oferujemy?

EuropeGAS w ramach odbywanych praktyk i staży oferuje przede wszystkim zdobycie bezcennego doświadczenia zawodowego zgodnie z obranym kierunkiem nauki. Opiekunowie zlecą Ci konkretne zadania, umożliwią uczestniczenie w wielu ciekawych projektach, aby Twoja praca stanowiła konkretny i rzeczywisty udział w codziennym funkcjonowaniu i rozwoju firmy.

Dla uczniów, studentów lub absolwentów szkół i uczelni technicznych.
Podczas stażu lub praktyki zawodowej zostaną udostępnione Ci profesjonalne narzędzia pracy, umożliwimy Ci korzystanie z nowoczesnego parku maszynowego w EuropeGAS lub będziesz miał możliwość uczestniczenia w pracach naszego laboratorium badawczego korzystając z nowoczesnego oprogramowania.

Dla studentów kierunków humanistycznych lub o profilu ekonomicznym.
Oferujemy poznanie w praktyce wszystkich procesów związanych z logistyką lub księgowością. W Dziale Marketingu będziesz miał okazję uczestnictwa w realizacji projektów związanych z reklamą, promocją i PR. Jeżeli dobrze znasz języki obce, umożliwimy Ci odbycie praktyki/stażu w Dziale Handlowym lub Wsparcia Technicznego i Szkoleń, czyli komórkach działających w środowisku międzynarodowym.

Miła atmosfera i pomoc opiekuna praktyk lub stażu

Miła atmosfera i pomoc opiekuna praktyk lub stażu

Każdemu praktykantowi i stażyście zostaje przydzielony opiekun, czyli doświadczony pracownik EuropeGAS, który wprowadza młodą osobę w specyfikę działalności firmy w danym obszarze. Zadaniem opiekuna jest wdrażanie praktykantów i stażystów w zlecane zadania, monitorowanie postępu prac oraz ocena ich wyników. Opiekunowie są osobami otwartymi, z poczuciem humoru, ale jednocześnie bardzo konkretnymi i wymagającymi. Wszystko to zapewnia pozytywną atmosferę pracy, aby uczeń lub student mógł czuć się swobodnie w EuropeGAS podczas odbywania praktyk/stażu.

Certyfikat z realizacji stażu lub praktyki.
Jest to profesjonalny dokument wystawiany na koniec praktyki lub stażu. Znajduje się na nim m.in. nazwa komórki organizacyjnej w EuropeGAS, w której odbywał się staż/praktyka oraz ocena uczestnika wystawiona przez jego opiekuna. Dzięki takim certyfikatom, absolwenci szkół i uczelni mają większe szanse na rynku pracy, gdyż jest to świadectwo, że podczas okresu nauki szkolnej podniesiono kompetencje zawodowe w nowoczesnej firmie o zasięgu międzynarodowym.

Jeżeli jesteś zainteresowany praktykami lub stażem w EuropeGAS prześlij zgłoszenie już dziś!

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji w EuropeGAS rozpoczyna się od analizy przez Dział HR dokumentów aplikacyjnych (CV i Listu Motywacyjnego) kandydatów.

Wybrane osoby zapraszane są na rozmowę kwalifikacyjną do firmy. W tym etapie rekrutacji bierze udział Specjalista ds. HR oraz manager komórki organizacyjnej EuropeGAS, do której poszukiwany jest pracownik. Oprócz standardowej rozmowy z kandydatem, rekruterzy EuropeGAS sprawdzają kompetencje również za pomocą różnego rodzaju testów z zakresu wiedzy specjalistycznej lub oceniają praktyczne zdolności manualne. W szczególnych przypadkach, aby mieć pewność co do wyboru najlepszego kandydata, Dział HR organizuje Assesstment Center.

Ostatni etap, to wybór osoby która została najwyżej oceniona podczas procesu rekrutacji i zaproponowanie jej współpracy z EuropeGAS. Pozostałym kandydatom, którzy brali udział w rozmowach kwalifikacyjnych zawsze wysyłana jest mailem informacja zwrotna z podziękowaniem za udział w rekrutacji.

 • Zgłoszenie kandydata

 • Zaproszenie na rozmowę

 • Rozmowa z HR i przełożonym

 • Assesstment Center

 • Podpisanie umowy