fbpx

Mobilni Doradcy Techniczni

W trosce o jak najlepszą obsługę klientów stale rozwijamy dział wsparcia technicznego. Nasi Mobilni Doradcy Techniczni są do Waszej dyspozycji na terenie całej Polski. To właśnie oni odpowiedzialni są za wsparcie dystrybutorów oraz warsztatów montujących samochodowe instalacje LPG marki EuropeGAS. Bezpośrednie dotarcie do warsztatów, dystrybutorów oraz poznawanie opinii użytkowników produktów EG pozwala nam na ciągłe doskonalenie produkowanych przez nas wyrobów, a także ułatwia proces wprowadzania nowych produktów na rynek.

DSCF8285_1-500x375
mapka-500x500

Szkolenia z montażu i kalibracji instalacji EuropeGAS.

Doradcy Techniczni EuropeGAS służą pomocą oraz fachową wiedzą na temat wszystkich produktów EG. Aby podnieść kwalifikacje i zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta, organizowane są specjalne szkolenia warsztatowe, składające się z części teoretycznej i praktycznej. Podczas cyklicznych szkoleń oraz wizyt indywidualnych przeprowadzanych przez Doradców, montażyści mogą uzyskać odpowiedzi na pytania związane z montażem i kalibracją instalacji EuropeGAS oraz rozwiać wszelkie wątpliwości z nimi związane. Szkolenia przeprowadzane są przy współpracy z dystrybutorami InterCars i Mimar bezpośrednio w warsztatach na terenie całego kraju.

Mobilni Doradcy Techniczni dbają o to, aby warsztaty montujące instalacje EuropeGAS na bieżąco były informowane o nowych produktach i nowościach w oprogramowaniu. Prawidłowy montaż i odpowiednia konfiguracja urządzeń to podstawowy warunek bezawaryjnego funkcjonowania całej instalacji.

Dział Wsparcia Technicznego EuropeGAS
Dział Wsparcia Technicznego EuropeGAS

Dział Wsparcia Technicznego EuropeGAS

T: 85 7430 105
Skype: technical@europegas.pl

Mariusz Jezierski
Mariusz Jezierski

Mobilny Doradca Techniczny

M: 795 975 435
Skype: mariusz.jezierski.europegas

Paweł Warcholiński
Paweł Warcholiński

Mobilny Doradca Techniczny

M: +48 660 746 072
Skype: pawel.warcholinski.europegas

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Mobilnymi Doradcami Technicznymi!