fbpx

Dedykowane Instalacje Autogazu – to kierunek rozwoju EuropeGAS. Współpraca z dużymi zagranicznymi koncernami dla średniej spółki z Polski jeszcze kilka lat temu była niemożliwa – jak to wygląda dziś?

 

 

Kreujemy przyszłość 

EuropeGAS jest pierwszą firmą z Polski jaka dostarcza dedykowane instalacje autogazu na fabryczny montaż do koncernów samochodowych. Aktualnie współpracujemy z koreańska marką samochodową SSangYong. Jednak to nie jest nasze ostatnie słowo. SSangYong docenił jakość wykonania naszych dedykowanych produktów marki EG – przeszliśmy testy jakościowe w Wielkiej Brytanii, otrzymaliśmy rekomendację od precyzyjnych Anglików i na dzień dzisiejszy jesteśmy po testach na linii produkcyjnej w Korei. Co nas dalej czeka? Jak mówi chińskie przysłowie, ,,Żeby zobaczyć las należy z niego wyjść” Opuściliśmy utarte schematy i dziś kreujemy przyszłość wraz z renomowanymi markami samochodowymi.

Efekt kuli śniegowej od kilku lat w naszej branży nie istnieje

W biznesie niezbędna jest cierpliwość, z perspektywy 10 lat już wiemy jak inwestować nadwyżki kapitałowe i jaka współpraca przynosi najkorzystniejsze efekty – czy nie wiedzieliśmy tego na początku swojej działalności? – Wiedzieliśmy i wszystkie nasze działania były zawsze przemyślane i taktyczne tylko należy pamiętać, że branża autogazu tak szybko się zmienia, dostosowuje się do regulacji i ewoluuje – i to może doprowadzić do zbyt ryzykownych inwestycji w projekt. Sama dynamika branży bardzo nam odpowiada – mamy zespół specjalistów, którzy są fundamentem naszej firmy i nie boją się zmian. Jeszcze kilka lat temu w latach świetności rozwoju autogazu decyzje były przyczynowoskutkowe – jest popyt tworzymy podaż, Działanie kuli śniegowej napędzało cały rynek. W chwili obecnej wchodzimy na wyższy level -My jako EuropeGAS obraliśmy swój kierunek i dedykowane instalacje – są naszym kierunkiem rozwoju spółki.