Wizyta gości z Tajlandii i Kambodży

Początek lipca, piękne polskie lato to doskonały czas na spotkanie z zagranicznymi kontrahentami w Europie. 14 osobowa grupa klientów z Tajlandii i Kambodży odwiedziła nas w siedzibie firmy w Księżynie, w zakładzie produkcyjnym w Ełku oraz w fabryce reduktorów w Czechach.  Wizyta miała charakter handlowo-techniczny, ale i nie tylko. 8-dniowy pobyt w Polsce i Czechach to  świetna okazja do spotkań integracyjnych o charakterze nieformalnym. Goście mieli okazję  poznać lokalną kuchnię, zwyczaje oraz poznać piękno naszej części Europy, miedzy innymi Kraków, Wieliczkę oraz czeską Pragę.
Sterowniki OSCAR-N plasują się w Tajlandii w sektorze Premium. To produkt wysokiej jakości, świetnie sprawdzający się w lokalnym wilgotnym i gorącym klimacie.
Kambodża to rynek dopiero rozwijający się w sektorze konwersji systemów zasilania aut. EuropeGAS jest pionierem w tej branży w Kambodży. Nasz lokalny partner: MENG DY SERVICE EUROPEGAS oferuje produkty EuropeGAS w trzech lokalizacjach na terenie Kambodży.