Specjalista ds. Eksportu

Opis stanowiska: Specjalista ds. Eksportu

  • Analiza rynku, poszukiwanie i pozyskiwanie klientów zagranicznych.
  • Bieżąca obsługa aktualnych klientów.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Administrowanie i obsługa zamówień klientów.
  • Udział w organizacji i uczestnictwo w międzynarodowych targach z branży LPG/CNG.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom min. C1).
  • Mile widziana bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego, francuskiego, lub rosyjskiego.
  • Doświadczenie zawodowe w handlu zagranicznym (mile widziane w branży samochodowych instalacji gazowych).
  • Wysoko rozwinięta komunikatywność, inicjatywa w działaniu, konsekwencja w dążeniu do celu.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość.
  • Dyspozycyjność w zakresie odbywania delegacji zagranicznych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat, lub umowa o współpracę.
  • Wynagrodzenie stałe plus premia w zależności od osiąganych wyników.
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, w perspektywicznej branży.
  • Interesującą pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole.
  • Duże możliwości w realizacji własnych pomysłów.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą na adres e-mail: rekrutacja@europegas.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).