Specjalista ds. Eksportu

Opis stanowiska: Specjalista ds. Eksportu

  • Analiza rynku, poszukiwanie i pozyskiwanie klientów zagranicznych.
  • Bieżąca obsługa aktualnych klientów.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Administrowanie i obsługa zamówień klientów.
  • Udział w organizacji i uczestnictwo w międzynarodowych targach z branży LPG/CNG.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom min. C1).
  • Mile widziana bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego, francuskiego, lub rosyjskiego.
  • Doświadczenie zawodowe w handlu zagranicznym (mile widziane w branży samochodowych instalacji gazowych).
  • Wysoko rozwinięta komunikatywność, inicjatywa w działaniu, konsekwencja w dążeniu do celu.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość.
  • Dyspozycyjność w zakresie odbywania delegacji zagranicznych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat, lub umowa o współpracę.
  • Wynagrodzenie stałe plus premia w zależności od osiąganych wyników.
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, w perspektywicznej branży.
  • Interesującą pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole.
  • Duże możliwości w realizacji własnych pomysłów.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą na adres e-mail: rekrutacja@europegas.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.