ask_przedstawiciel-01

Opis stanowiska: SERWISANT ELEKTRONIKI

  • Realizowanie procesu reklamacji wyrobu zgodnie z procedurami EuropeGAS.
  • Dokonywanie serwisu naprawczego elektroniki.
  • Sporządzanie cyklicznych raportów z dokonywanych napraw.

Wymagania:

  • Zainteresowania i wiedza z zakresu działania elektroniki.
  • Zdolności manualne i precyzja.
  • Umiejętność lutowania.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, rosyjskiego, lub hiszpańskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Szkolenie przyuczające do stanowiska.
  • Pracę w systemie jednozmianowym.
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych w nowoczesnej firmie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą na adres e-mail: rekrutacja@europegas.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).