ask_przedstawiciel-01

Opis stanowiska: SERWISANT ELEKTRONIKI

  • Realizowanie procesu reklamacji wyrobu zgodnie z procedurami EuropeGAS.
  • Dokonywanie serwisu naprawczego elektroniki.
  • Sporządzanie cyklicznych raportów z dokonywanych napraw.

Wymagania:

  • Zainteresowania i wiedza z zakresu działania elektroniki.
  • Zdolności manualne i precyzja.
  • Umiejętność lutowania.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, rosyjskiego, lub hiszpańskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Szkolenie przyuczające do stanowiska.
  • Pracę w systemie jednozmianowym.
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych w nowoczesnej firmie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą na adres e-mail: rekrutacja@europegas.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.