ask_przedstawiciel-01

Opis stanowiska: Mobilny Doradca Techniczny

  • Bezpośrednie wsparcie techniczne klientów w Polsce (praca mobilna).
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu produktów EuropeGAS.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Wsparcie Działu Handlowego w zakresie doradztwa technicznego celem rozwoju współpracy z aktualnymi klientami i pozyskiwania nowych.

Wymagania:

  • Min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w branży samochodowych instalacji LPG na podobnym stanowisku (wymóg konieczny).
  • Bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu działania samochodowych instalacji gazowych (wymóg konieczny).
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń technicznych dla klientów.
  • Doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta.
  • Doskonała komunikatywność.
  • Zaangażowanie i duża samodzielność w pracy.
  • Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do pracy mobilnej.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat, lub umowa o współpracę.
  • Wynagrodzenie stałe plus premia.
  • Duża samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Praca w intensywnie rozwijającej się firmie w zgranym zespole.
  • Standardowe narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą na adres e-mail: rekrutacja@europegas.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).