mobilny_doqaa

Opis stanowiska: Kierownik Działu Handlowego

  • Aktywne tworzenie i realizacja strategii handlowej firmy.

  • Kreowanie i rozwój procesów sprzedażowych.

  • Realizowanie krótko i długoterminowych celów sprzedażowych.

  • Rozwój sprzedaży produktów firmy na poszczególnych rynkach zagranicznych.

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem procesów posprzedażowych.

  • Zarządzanie zespołem Specjalistów ds. Eksportu (rozwijanie kompetencji, wyznaczanie zadań, ocenianie, motywowanie).

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy we współpracy z Działem Marketingu.

Wymagania:

      • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

      • Min. 4 – letnie doświadczenie w handlu zagranicznym, w tym min. 2 lata doświadczenia na stanowisku menedżerskim.

      • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania prawidłowych kontaktów biznesowych z klientami.

      • Wysoko rozwinięta kreatywność, komunikatywność i inicjatywa w działaniu.

      • Znajomość nowoczesnych technik handlu oraz zarządzania siecią sprzedaży.

      • Umiejętność budowania i inspirowania podległego zespołu do osiągania wysokich wyników sprzedażowych.

      • Dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów służbowych oraz czynne prawo jazdy kat. B.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu:

  • Cenimy sobie osoby energiczne i kreatywne. Dajemy im szerokie pole do działania i realizowania własnych koncepcji.
  • Działamy w środowisku międzynarodowym.
  • Posiadamy płaską strukturę organizacyjną i mówimy sobie na „Ty”.
  • Realizujemy wiele ciekawych i nowatorskich projektów w branży instalacji LPG i CNG.
  • Nie jesteśmy i nie chcemy być „korpo”.
  • Zapewniamy godziwe wynagrodzenie plus motywujące premie uzależnione od efektów pracy.
  • Oferujemy stabilność zawodową i duży rozwój kompetencji osobistych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą na adres e-mail: rekrutacja@europegas.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).