mobilny_doqaa

Opis stanowiska: Kierownik Działu Handlowego

  • Aktywne tworzenie i realizacja strategii handlowej firmy.

  • Kreowanie i rozwój procesów sprzedażowych.

  • Realizowanie krótko i długoterminowych celów sprzedażowych.

  • Rozwój sprzedaży produktów firmy na poszczególnych rynkach zagranicznych.

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem procesów posprzedażowych.

  • Zarządzanie zespołem Specjalistów ds. Eksportu (rozwijanie kompetencji, wyznaczanie zadań, ocenianie, motywowanie).

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy we współpracy z Działem Marketingu.

Wymagania:

      • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

      • Min. 4 – letnie doświadczenie w handlu zagranicznym, w tym min. 2 lata doświadczenia na stanowisku menedżerskim.

      • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania prawidłowych kontaktów biznesowych z klientami.

      • Wysoko rozwinięta kreatywność, komunikatywność i inicjatywa w działaniu.

      • Znajomość nowoczesnych technik handlu oraz zarządzania siecią sprzedaży.

      • Umiejętność budowania i inspirowania podległego zespołu do osiągania wysokich wyników sprzedażowych.

      • Dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów służbowych oraz czynne prawo jazdy kat. B.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu:

  • Cenimy sobie osoby energiczne i kreatywne. Dajemy im szerokie pole do działania i realizowania własnych koncepcji.
  • Działamy w środowisku międzynarodowym.
  • Posiadamy płaską strukturę organizacyjną i mówimy sobie na „Ty”.
  • Realizujemy wiele ciekawych i nowatorskich projektów w branży instalacji LPG i CNG.
  • Nie jesteśmy i nie chcemy być „korpo”.
  • Zapewniamy godziwe wynagrodzenie plus motywujące premie uzależnione od efektów pracy.
  • Oferujemy stabilność zawodową i duży rozwój kompetencji osobistych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą na adres e-mail: rekrutacja@europegas.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.