Elektronik – programista

Opis stanowiska: Elektronik – Programista

  • Realizacja projektów w całym cyklu rozwoju produktu (koncepcja, schemat, projekt PCB, firmware, software, dokumentacja, wdrożenie)
  • Utrzymywanie projektów wdrożonych do produkcji

Wymagania:

  •   Wykształcenie wyższe o profilu Elektronicznym, lub Informatycznym
  •   Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej
  •   Znajomość programów CAD/EDA (Altium Designer lub Eagle)
  •   Znajomość języka programowania JAVA SE (PC) oraz C (mikrokontrolery)
  •   Umiejętność programowania mikrokontrolerów
  •   Umiejętność programowania obiektowego oraz optymalizacji kodu
  •   Zdolność samodzielnego w rozwiązywania problemów technicznych
  •   Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  •   Mile widziana znajomość zasad działania silników spalinowych i instalacji LPG

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę na pełen etat
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • Kontakt z nowoczesną technologią
  • Interesującą pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole specjalistów
  • Możliwość awansu w strukturze firmy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą na adres e-mail: rekrutacja@europegas.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.