Elektronik – programista

Opis stanowiska: Elektronik – Programista

  • Realizacja projektów w całym cyklu rozwoju produktu (koncepcja, schemat, projekt PCB, firmware, software, dokumentacja, wdrożenie)
  • Utrzymywanie projektów wdrożonych do produkcji

Wymagania:

  •   Wykształcenie wyższe o profilu Elektronicznym, lub Informatycznym
  •   Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej
  •   Znajomość programów CAD/EDA (Altium Designer lub Eagle)
  •   Znajomość języka programowania JAVA SE (PC) oraz C (mikrokontrolery)
  •   Umiejętność programowania mikrokontrolerów
  •   Umiejętność programowania obiektowego oraz optymalizacji kodu
  •   Zdolność samodzielnego w rozwiązywania problemów technicznych
  •   Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  •   Mile widziana znajomość zasad działania silników spalinowych i instalacji LPG

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę na pełen etat
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • Kontakt z nowoczesną technologią
  • Interesującą pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole specjalistów
  • Możliwość awansu w strukturze firmy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą na adres e-mail: rekrutacja@europegas.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).