ask_przedstawiciel-01

Opis stanowiska: Doradca ds. Wsparcia Technicznego

  • Udzielanie bieżącego wsparcia technicznego klientom EuropeGAS (pomoc techniczna, rozwiązywanie problemów, opiniowanie rozwiązań technicznych).
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznych i montażowych.
  • Uczestnictwo w testach homologacyjnych instalacji LPG i CNG.
  • Uczestnictwo w targach branżowych.
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym w ramach promowania marki i produktów EuropeGAS.
  • Aktywność na branżowych forach internetowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży instalacji LPG/CNG jest mile widziane.
  • pasjonujących się motoryzacją zwłaszcza od strony praktycznej.
  • znających język angielski w stopniu średnio – zaawansowanym (B1, lub B2), lub wyżej; znajomość jęz. rosyjskiego, lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem.
  • komunikatywnych, odważnych, lubiących pracować z ludźmi i pomagać ludziom.
  • dyspozycyjnych do wyjazdów służbowych w ramach delegacji.
  • pragnących pracować w niedużej, ale nowoczesnej firmie działającej w środowisku międzynarodowym.

Oferujemy:

  • Stawiamy na osoby młode, utalentowane, które pragniemy przeszkolić i wdrożyć do naszego zespołu specjalistów.
  • Dajemy możliwość dużego rozwoju zawodowego i realne szanse awansu w strukturze firmy.
  • Posiadamy płaską strukturę organizacyjną i mówimy sobie na „Ty”.
  • Realizujemy wiele ciekawych i nowatorskich projektów w branży instalacji LPG i CNG.
  • Nie jesteśmy i nie chcemy być „korpo”.
  • Zapewniamy godziwe wynagrodzenie plus motywujące premie uzależnione od efektów pracy.
  • Oferujemy stabilność zawodową i duży rozwój kompetencji osobistych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą na adres e-mail: rekrutacja@europegas.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.